Перемога у ІІ Всеукраїнському конкурсі учнівської та студентської творчості " Змагаймось за нове життя !"

06.05.2017 19:41

Чернівецька обласна державна адміністрація , Чернівецька міська рада та виконавчий комітет Центр сучасного мистецтва " SweetApt-Знання", Міжнародний благодійний фонд "Здоров'я майбутнього" нагородили  ученицю 4 класу  Колеснікову Софію  Дипломом ІІІ ступеня , яка взяла участь у ІІ Всеукраїнському  ( ХІІІ Всекримському) конкурсі учнівської та студентської творчості " ЗМАГАЙМОСЬ ЗА НОВЕ ЖИТТЯ !", присвячений Лесі Українці .

Напрямок " Декламування " , вірш Лесі Українки " Давня весна " .  

 

Довідка

Змагання юних талантів відбувалося в семи визначених номінаціях: «Декламація», «Інсценізація», «Твір», «Науково-пошукова робота», «Малюнок», «Аудіовізуальний твір», «Вокал». На Всеукраїнський конкурс було надіслано більше 4000 заявок. Загалом компетентним журі обрані близько 700 переможців. Журі відмітило високий рівень робіт та широку географію учасників. Практично з усіх куточків України (а також з Італії, у номінації «дукламування» змагалася Софія Лоренцо) були надіслані роботи. Новацією цьогорічного змагання стала й участь професійних авторів теле- і радіопередач для молоді (фільм Інни Дідик «Лесиними стежками»). Особливою активністю відзначилися Полтавська, Чернівецька, Херсонська, Донецька, Харківська, Луганська, Кіровоградська, Волинська, Дніпропетровська, Львівська, Черкаська та Чернігівська області.

Інформаційна довідка

Всекримський конкурс учнівської та студентської молоді «Змагаймось за нове життя!» ім. М. Фішер-Слиж був започаткований у 2004 році. Уперше він відбувся одночасно в Сімферополі, Севастополі та Ялті. Тоді в ньому взяло участь декілька десятків дітей. За роки проведення кількісний та якісний рівень змагання зростав, розширювалася географія Конкурсу. У 2014 році на Конкурс у різних номінаціях і вікових категоріях подало заявки близько 1500 учасників. Конкурс відбувся тільки в номінації «малюнок» (в очному і заочному турі взяли участь біля 500 конкурсантів). Інші номінації проведені не були. У 2014 році Конкурс відродився на теренах Полтавщини, де виявили особисте бажання позмагатися в різних номінаціях біля 400 учасників. Новацією конкурсу стало проведення змагання ще за однією номінацією – «вокал». 2016 року Міністерство культури України та ГО Педцентр «Академія» (Полтава) вийшли з пропозицією відродити конкурс у Всеукраїнському масштабі. У 2017 році Всеукраїнський Конкурс проводиться Культурно-просвітницьким Центром художня галерея «Sweetарт - Знання» та Міжнародним благодійним фондом «Здоров’я майбутнього» за сприяння Міністерства освіти і науки України, Полтавської та Чернівецької обласних державних адміністрацій, Полтавської та Чернівецької міських рад і виконавчих комітетів, Музею родини Драгоманових у Гадячі, ВНЗ Укоопспілки «Полтавський університет економіки і торгівлі» (ПУЕТ), Чернівецького національного університету ім. Федьковича (ЧНУ), спілки письменників Полтавщини, ДП «Національне газетно-журнальне видавництво», ІДЦ «Інтеграція і розвиток» (м. Київ), інших державних і громадських організацій та людей, небайдужих до виховання й розвитку підростаючого покоління.

Назад